Home / Android Games / crazybomb-craun’s treasure mod apk v9.0.4

crazybomb-craun’s treasure mod apk v9.0.4

crazybomb-craun's treasure mod apk v9.0.4

crazybomb’nın Tanıtması: Dünyaca popüler olan cep oyunu crazybomb sevimli,rahatlatıcı ve eğlenceli bir atletik cep oyunudur. Canlandırıcı görüntüsü, basit ve moda çekim savaşı mutlaka vazegeçemiceksiz !
Oyun Özellikleri
★ Süper popüler savaş sistemi, hassas yörünge, şok edici patlamalar ve arazi yıkılma uygulaması!
★ Sevimli ve moda görüntü tarzı, enerjik ve sevimli karaker, masal gibi sahne, değişik kıyafetler, Kızların en sevdikleri öğeler hepsi burada!
★ Zengin savaş modu: heyecan verici Instance Alanları+ BOSS savaşı+ Oyuncu PK yarışması, meydan oyuncular PK çatışma, Farklı ve özel dövüş eğlencesini gösterir!
★ Rahatlatıcı ve atletizm ikisi de dahil :Muhteşem özel gösteri, Heyecan verici atletizm, ilgi çekici aksesuvar, Kullanımı kolay ama eğlenceli!
★ Özel Online ve çevrimdışı İki tür oynama: oyuncular çevrimiçi halinde PVP, PVE interaktif atletizm vb oynayabilir ve çevrimdışı halinde farklı AI ile yarışabilir ve daha çevrimdışı Instance Alanları seni bekliyor. crazybomb’n of promotion: cell which is popular worldwide game crazybomb cute, athletic relaxing and fun mobile game. Refreshing view, simple and fashion shoots war must vazegeçemiceksiz!
Game Features
★ super popular combat system, precise orbit, shocking explosion and destruction of land application!
★ Cute and fashionable image style, energetic and charming karakan scenes, like a fairy tale, different clothes, favorite items, all of the girls here!
★ rich battle mode: exciting Instance Areas + BOSS war ZIP + player competition, challenge players ZIP conflict, and shows the different special fighting fun!
★ both relaxing and athletics, including: spectacular special shows, exciting athletic, attractive accessory, easy to use, but fun!
★ Exclusive Online and offline are two types of play: players if online PVP, PVE can play and compete with different interactive athletics, etc. In case of offline and offline Instance Areas are waiting for you.

crazybomb-craun's treasure
crazybomb-craun's treasure
crazybomb-craun's treasure
crazybomb-craun's treasure
crazybomb-craun's treasure
crazybomb-craun's treasure

Additional information

Updated : May 31, 2016
Size : 49M
Installs : 1,000 – 5,000
Current Version : 9.0.4
Requires Android : 2.3 and up Content Rating : PEGI 3 Learn more
Interactive Elements : Digital Purchases
Permissions :

DOWNLOAD: crazybomb-craun’s treasure

About apk

Check Also

Worm Go

Online Rakiplerinle Savaş Arenadaki En Büyük Worm olmaya çalış. Bu Macera Dolu Savaşta Düşmanlarından her …

Leave a Reply